wózki dziecięce w użyciu

EasyLife Elite 2 – wózek, który ułatwi życie każdej mamie

O zakupie wózka warto pomyśleć już na etapie kompletowania wyprawki dla maluszka. To właśnie dzięki niemu możliwe stanie się komfortowe podróżowanie z dzieckiem, chodzenie na zakupy. Obecnie można liczyć na ogromny wybór, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem odpowiedniego modelu do swoich potrzeb, preferencji, możliwości finansowych. Warto zdecydować się na produkty renomowanej marki, cieszące się szeregiem pozytywnych opinii. Godne polecenia są wózki dziecięce EasyLife Elite 2.

Co warto wiedzieć o wózkach EasyLife Elite 2?

Wśród wózków dziecięcych znajduje się między innymi model Easy Life Elite 2, który idealnie sprawdza się podczas jazdy po różnym podłożu. W pełni regulowane oparcie pleców i nóg przekłada się na ogromną wygodę. Dziecko może komfortowo spać podczas spacerowania. Ogromną zaletą jest także mechanizm składany jedną ręką. Doceni to każda mama. Już po chwili wózek uzyska kompaktowe wymiary, przez co nie będzie problemu z umieszczeniem go w bagażniku. Nie zajmie wiele przestrzeni w domu. Na korzyść wózków EasyLife Elite 2 przemawia ergonomiczne siedzisko i rozkładane oparcie. Ustawienie płaskiej pozycji leżącej zajmuje chwilę.

Dziecko może także przybierać różne pozycje siedzące, gdy podrośnie. W każdym przypadku gwarantowany jest wysoki komfort użytkowania. Kolejną zaletą będzie system podróży. Producent zadbał o specjalne adaptery. Za ich pomocą wózek staje się mobilny, niezwykle funkcjonalny. Rodzice docenią również bardzo dużą budkę. Ma ona szczególne znaczenie podczas słonecznych dni. Wysuwana osłona została pokryta warstwą przeciwsłoneczną. Nie trzeba martwić się intensywnym słońcem, podmuchami wiatru. Niesprzyjające warunki atmosferyczne przestają być problemem. Wspólne wycieczki z dzieckiem staną się niezwykle komfortowe.

Czy zakup wózka EasyLife Elite 2 to dobry wybór?

W przypadku fotelików EasyLife Elite 2 można liczyć na dobry system wentylacji. Ma to szczególne znaczenie podczas ciepłych dni. W wózku znajdują się przewiewne wstawki, które zostały wykonane z siatki oddychającej. Przekłada się to na duży komfort. Można liczyć na swobodę oddychania. Powietrze dociera do skóry, co z kolei przeciwdziała przegrzaniu organizmu. Producent zastosował również wkładki, które zwiększają komfort. Miękka i wygodne tapicerkę sprawia, że podróżowanie staje się czystą przyjemnością.

Jest też wiele rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo. W daszku znajdują się siateczkowe okienka, które gwarantują prawidłową cyrkulację powietrza. Z kolei rodzic może z łatwością obserwować swojego maluszka. Dzięki odblaskom poprawia się widoczność na drodze. Nie trzeba wobec tego martwić się spacerowaniem po zmierzchu. Wózek będzie dobrze widoczny już z daleka. Ogromną zaletą jest także barierka, którą można obrócić na bok i otworzyć po obu stronach. Jest to duże udogodnienie. Łatwiej umieścić maluszka w wózku. Ma on także zdejmowane koła, dzięki czemu po jego złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Przednie koła są dodatkowo obrotowe, co mocno ułatwia manewrowanie. Bezpieczeństwo zapewnia pięciopunktowy system pasów.

Czytaj również  Jak dopasować fotelik Recaro Celona do potrzeb Twojego dziecka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *