wózki dziecięce w użyciu

Foteliki samochodowe od marki Recaro – przegląd

Szukając sprawdzonego fotelika samochodowego dla małego dziecka, nie sposób pominąć produktów marki Recaro. Tym bardziej że w ofercie tego producenta znajdziemy foteliki dla dzieci o wadze od 0 do 36 kg, a część modeli wyposażono w praktyczną bazę, dzięki której można wygodnie zmieniać ustawienie fotelika. Zatem, co jeszcze wyróżnia foteliki Recaro (https://www.recaro-kids.pl/foteliki.html) na tle konkurencji?

Foteliki Recaro – model Avan i Kio

Szukając bezpiecznego fotelika samochodowego dla noworodka, warto zwrócić uwagę na model Avan, który jest montowany tyłem do kierunku jazdy. Foteliki Recaro Avan są przeznaczone dla dzieci od 0 do 13 kg i można je swobodnie wykorzystywać także jako nosidełko. Do takiego fotelika warto również dokupić specjalną bazę ISOFIX, do której wpina się fotelik przy pomocy jednego kliknięcia. Jest to zatem bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na szybki montaż fotelika bez konieczności użycia siły fizycznej.

Dla nieco starszych dzieci ważących maksymalnie do 18 kg przeznaczono fotelik Recaro Kio. Model ten można stosować od ukończenia przez dziecko 3 miesiąca życia i można go zamontować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Ponadto fotelik Recaro Kio posiada zaawansowaną ochronę boczną oraz trzy pozycje pochylenia, co sprawia, że można swobodnie dopasować jego położenie do wieku dziecka. Ważną funkcję pełni również regulowany zagłówek, dzięki któremu z fotelika Recaro Kio mogą korzystać dzieci o wzroście od 60 do 105 cm. Dużą zaletą tego modelu, jest także fakt, że rośnie on razem z dzieckiem i może być z powodzeniem używany nawet przez czterolatka.

Czytaj również  Jak wybrać dobre mleko początkowe dla niemowląt?

Foteliki Recaro – model Tian Elite

Fotelik samochodowy Recaro Tian Elite, to kolejny model, który może posłużyć rodzicom i dziecku przez wiele lat, ponieważ przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia. Fotelik ten posiada dobrą ocenę w testach ADAC i jest stosunkowo lekki oraz wygodny w montażu. Model Tian Elite charakteryzuje się także praktycznym systemem audio, z którego może skorzystać starsze dziecko. Ponadto piankowe siedzenie dobrze dopasowuje się do dziecięcej sylwetki i zapewnia duży komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Foteliki Recaro – model Mako 2 Elite

Dla najstarszej grupy wiekowej firma Recaro przygotowała między innymi model Mako 2 Elite przeznaczony dla dzieci od 3 do 12 roku życia. Podobnie jak inne foteliki tej marki, taki i model Mako 2 Elite jest łatwy w montażu oraz w pełni bezpieczny. Fotelik ten posiada również zaawansowaną ochronę boczną oraz wewnętrzne ochraniacze Smart Protection Wings znajdujące się na wysokości ramion i dostosowane do wzrostu dziecka. Model Mako 2 Elite wyposażony został również w system audio, system wentylacji oraz praktyczny wysuwany podnóżek.

Podsumowując, marka Recaro oferuje swoim klientom bogaty wybór fotelików samochodowych dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie modele zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i komforcie podróżowania oraz wyposażone w wiele ciekawych i przydatnych funkcji zarówno z perspektywy rodzica, jak i dziecka.

Czytaj również  Suplementy dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *