Jaki podgrzewacz do butelki będzie najlepszy?

Wbrew pozorom czasem podgrzanie posiłku małemu dziecku nie jest takie proste. Trudność w tym przypadku polega na równomiernym nagrzaniu posiłku. Nie może być on także zbyt ciepły ani zbyt zimny. Nie jest to zadanie łatwe i sprawia kłopot nie tylko doświadczonym rodzicom. Jak zatem podejść do tematu spokojnie ale i skutecznie? Warto w tym przypadku zainwestować w podgrzewcza do butelek. Modeli na rynku jest mnóstwo, na który warto zwrócić szczególnie uwagę?

BabyOno podgrzewacz ze sterylizatorem

BabyOno podgrzewacz ze sterylizatorem, jak przekonuje producent, dedykowany jest rodzicom nowoczesnym, nade wszystko ceniącym sobie wygodę i uniwersalność wykorzystywanych urządzeń. Co ważne jest to nie tylko urządzenie podgrzewające, ale również pełniące funkcję sterylizatora do smoczków czy butelek (mieszczą się tu również niektóre gryzaki). Dodatkowym atutem urządzenia jest też to, że posiada ono dodatkową miseczkę do podgrzewania gęstych pokarmów i jest kompatybilny z większością butelek dostępnych na rynku.

TOMMEE TIPPEE – elektryczny podgrzewacz do butelek

TOMMEE TIPPEE – elektryczny podgrzewacz do butelek sprawdzi się również w podgrzewaniu innego rodzaju żywności np.słoiczków. Idealnie pasuje do wielu butelek nie tylko marki TOMMEE TIPPEE,co bez wątpienia jest ważne dla wielu rodziców. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów i bez problemu znajdzie swoje miejsce w każdej kuchni. Podgrzewacz został wyposażony w dwa programy grzewcze. Pierwszy polega na podgrzaniu pokarmu do odpowiedniej temperatury, drugi natomiast ma za zadanie utrzymać właściwą temperaturę serwowanego maluchowi posiłku.

Czytaj również  Test pieluch! Nie możesz go przegapić!

Philips AVENT podgrzewacz do butelek

Philips AVENT podgrzewacz do butelek co prawda do najtańszych nie należy (kosztuje około 150-200 zł), jednak jest to wielofunkcyjne urządzenie niezwykle przydatny młodym rodzicom. Nie tylko szybko (w zaledwie 3 minuty) pozwala na podgrzanie pokarmu do pożądanej temperatury, ale również posiada bardzo praktyczną funkcję rozmrażania. Z całą pewnością jedną z największych zalet urządzenia jest to, że podgrzewa pokarmy szybko i równomiernie, dzięki czemu nie powstają tak zwane gorące punkty, mogące doprowadzić nawet do oparzenia się dziecka.

Podgrzewacz do butelek CHICCO DIGITAL

Podgrzewacz do butelek CHICCO DIGITAL jest urządzeniem posiadającym różne, stopniowe programy nagrzewania pokarmu. To bardzo ważne, bowiem dzięki tym możliwościom da się zachować wszystkie najcenniejsze wartości zawarte w mleku. Urządzenie pozwala także na zaprogramowanie jego automatycznego startu. Podgrzewacz marki CHICCO DIGITAL jest kompatybilny z butelkami większością butelek i słoiczków dla dzieci. Urządzenie oferuje również funkcję rozmrażania, która wbrew pozorom nie jest jeszcze powszechnie wykorzystywana w podgrzewaczach do butelek. Urządzenie zostało skonstruowane w sposób, który znacznie minimalizuje ryzyko oparzenia podczas wyjmowania gotowego posiłku z podgrzewacza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *