dziecko w pieluszce

Test pieluch! Nie możesz go przegapić!

Pieluszki to rodzaj artykułów, które należy wybierać bardzo ostrożnie, aby przypadkiem nie zaszkodzić wrażliwej skórze malucha. Na szczęście Bella Happy sprawdzają się w każdej sytuacji i nie jest to tylko opinia ekspertów, ale i doświadczonych mam. A im przecież najbardziej zależy na tym, by niemowlak był radosny i nic mu nie przeszkadzało.

Skład pieluszek Bella Happy

Ten rodzaj pieluszek  nie zawiera lateksu ani nie jest w żaden sposób bielony chlorem. Ponadto nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych i nie ma po nim żadnych odparzeń ani zaczerwienień na wrażliwej pupce maluszka. Pieluszki Bella Happy nie są również perfumowane. Dzięki czemu ich intensywny zapach nie unosi się bez przerwy w pokoju niemowlaka. Co równie istotne, to pieluszki Bella Happy są dostępne w kilku rozmiarach. To sprawia, że pasują nie tylko na drobne i szczupłe dzieci, ale i na kruszynki, które przyszły na świat jako wcześniaki. Znaleźć odpowiednie pieluchy na te aniołki to nie lada wyczyn. Jednak producentom Bella Happy to się udało.

A jak wygląda sprawa elastyczności pieluszek Bella Happy?

W tej materii wypadają bardzo dobrze. Są miękkie, nie trzeszczą w rękach ani nie opinają nóżek dziecka. Maluch może się w nich bawić przez długi czas, a pampers nie ulegnie odpięciu. Co do zakładania pampersów Bella Happy to nie ma z tym specjalnego problemu. Oczywiście sprawność zakładania pampersa zależy od samego dziecka. Jeśli podczas przewijania będzie akurat bawiło się w akrobatę, proces zakładania pieluszki znacznie się przeciągnie.

Czytaj również  Foteliki samochodowe od marki Recaro - przegląd

Bella Happy na tle innych marek nie prezentują się jakoś nadzwyczaj wizualnie. Są skromne, pozbawione ozdobników, lecz w tym przypadku to chyba zaleta. Przecież wiadomo, że naturalność równa się zdrowie. Na rynku pojawia się mnóstwo podróbek pampersów i można dać się oszukać. Toteż mama niemowlaka musi być czujna i dobrać takie pieluszki, które będą dla niego bezpieczne, a Bella Happy takie właśnie są.

Czy pieluszki Bella Happy można zabierać ze sobą w długą trasę z dzieckiem?

Jak najbardziej. Są one bardzo chłonne i gdy się je prawidłowo zapnie, nie przeciekają. Poza tym można maluszkowi założyć je na całą noc, a rano jak się obudzi – będą one w miarę suche, bo mają one specjalny filtr, który odparowuje wilgoć. Dzięki temu skóra maluszka będzie sucha i promienna i nie będzie po niej widać, że bardzo długo przebywała w pampersie.

Co równie przydatne, Bella Happy można kupować na sztuki. To w pewnym sensie plus, bo zbyt duży zapas pieluszek tylko blokuje miejsce w samochodowym bagażniku. Ważnym kryterium dla każdej z mam jest także to, że ten typ pieluszek odznacza się dużą przepuszczalnością powietrza, więc podczas upałów nie ma ryzyka, że skóra dziecka ulegnie podrażnieniom czy też odgnieceniom. Pieluszki te są też doskonałą alternatywą dla maluszków, które mają problemy z atopowym zapaleniem skóry i nie mogą nadmiernie eksperymentować z doborem pampersów, bo to zagraża ich zdrowiu.

Czytaj również  Jak rozpoznać zapalenie spojówek u dziecka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *