dziewczynka z wózkiem zabawkowym

Wózek spacerowy Lexa – co warto o nim wiedzieć?

Wśród różnych rodzajów wózków marki Recaro można wymienić między innymi model Lexa. Warto zapoznać się z jego cechami charakterystycznymi.

Kompaktowe składanie

Wózek spacerowy Lexa (https://www.recaro-kids.pl/lexa.html) to produkt, który można w wygodny sposób składać, ponieważ jest bardzo kompaktowy. Wózek można prosto i szybko złożyć dzięki wykorzystaniu tylko jednej ręki. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dlatego z łatwością można go przechowywać. Oprócz tego idealnie zmieści się nawet do bagażników o niewielkich rozmiarach. Wózek Lexa jest dość lekki, dlatego nie powinien nikomu sprawić trudności podczas codziennego funkcjonowania.

Wygoda użytkowania

Kolejną zaletą wózka Lexa jest wysoki poziom wygody podczas jego użytkowania, zarówno dla dziecka, jak i dla operatora wózka. Wózek został wyposażony w ergonomiczne siedzisko, w którym dostępna jest regulacja oparcia oraz zagłówka. Dzięki temu bez większych problemów można go dopasować do wzrostu każdego dziecka, niezależnie od jego wieku. Dlatego wózek charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem uniwersalności podczas codziennego korzystania.

System podróżny

Wózek został wyposażony w bardzo sprawnie działający system podróżny. W pakiecie z wózkiem sprzedawane są specjalne adaptery, dzięki czemu do wózka można wpiąć fotelik samochodowy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, ponieważ dziecko może kontynuować sen w wózku po zaśnięciu w foteliku w samochodzie. Do wózka doskonale dopasują się różne modele fotelików marki Recaro, ponieważ są one kompatybilne.

Czytaj również  Jak chronić dziecko przed słońcem?

Pełna amortyzacja

Wózek Lexa znanej i renomowanej marki Recaro zapewnia również dziecku odpowiedni poziom amortyzacji od wstrząsów z podłoża, niezależnie od rodzaju terenu, po którym się porusza. Dzięki temu wózek można wykorzystywać na dość zróżnicowanych przestrzeniach, zarówno w mieście, jak i poza nim. Amortyzowane koła zminimalizują odczuwanie wstrząsów nawet na takich nawierzchniach jak żwir, czy beton.

Bezpieczeństwo

Wśród głównych zalet wyboru wózka Lexa marki Recaro można również wskazać wyjątkowo wysoki poziom bezpieczeństwa dziecka, które w nim podróżuje. Wózek wyposażony został w 5-punktowy system pasów bezpieczeństwa, który chroni dziecko przed upadkiem z wózka. Dodatkowe ochraniacze na ramiona poprawiają komfort dziecka podczas korzystania z wózka, dlatego są tak istotne. Duże znaczenie mają również wentylowane otwory w wózku, dzięki którym zapewniona jest optymalna cyrkulacja powietrza. Dzięki niej dziecko w wózku ma dostęp do świeżego powietrza.

Funkcjonalność

Wózki marki Recaro charakteryzują się również wyjątkowo wysokim poziomem funkcjonalności, dlatego warto z nich korzystać na co dzień. Przede wszystkim są bardzo wygodne dla dziecka, ale także dla operatora wózka, czyli najczęściej mamy dziecka. Zostały wyposażone w wygodną rączkę, która stworzona jest z wytrzymałej pianki. Oprócz tego wózek wyposażony jest w sprawnie działające hamulce oraz duży kosz, w którym można przewozić zakupy lub przedmioty niezbędne podczas spaceru z dzieckiem.

Czytaj również  Jaki podgrzewacz do butelki będzie najlepszy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *