dziecko

Wózek wielofunkcyjny Sadena – zalety

Świeżo upieczeni rodzice mają często duży problem z wyborem wózka dla swojego maleństwa. Fotelik samochodowy, pierwsze ubranka czy łóżeczko wybiera się stosunkowo łatwiej, a wózek jest jednak inwestycją na dłuższy okres czasu i wymaga dobrego przemyślenia, wliczając w to jego jakość, funkcjonalność oraz cenę. Oczywiście dobrze wcześniej zasięgnąć opinii innych młodych mam, poszukać informacji na różnych forach internetowych, albo po prostu udać się do sklepu i zdać się na informacje udzielone przez sprzedawcę. Wydaje się natomiast, że najbardziej trafionym wyborem może się okazać wózek wielofunkcyjny.

Zalety wózków wielofunkcyjnych

To wózki, które nadają się dla dzieci od momentu urodzenia, aż do wieku około 3 latek. Większość dostępnych na rynku modeli to wózki wielofunkcyjne – kilka w jednym, które niejako dorastają z dzieckiem. Płasko rozkładana gondola, przeobraża się później w funkcjonalną spacerówkę, by starszym już nieco maluchom służyć za rodzaj fotelika spacerowego. Często posiadają również opcję zamontowania na stelażach fotelików samochodowych.

Nie mniej istotna jest oszczędność miejsca, gdyż w ramach jednego produktu otrzymujemy tak naprawdę dwa, trzy albo nawet cztery. Wysoka kompatybilność poszczególnych elementów wpływa natomiast na łatwość użytkowania i szybkość zmiany funkcji z głębokiej gondoli na spacerówkę. To hybrydowe rozwiązanie naprawdę pozwala zaoszczędzić sporo kłopotów i czasu.

Czytaj również  EasyLife Elite 2 - wózek, który ułatwi życie każdej mamie

Specyfikacja wózka Sadena

Jeśli już padł wybór na zakup wózka wielofunkcyjnego, to warto zastanowić się nad wyborem modelu Sadena https://www.recaro-kids.pl/sadena.html. To niezwykle mobilny wózek, charakteryzujący się wysoką zwrotnością i łatwością prowadzenia. Wbudowanie modułowego systemu pozwala na szybką i sprawną instalację siedziska spacerowego, lekkiej gondoli lub nosidełka dla najmłodszych maluchów.

Koła są wymienne i wypełnione specjalną pianką i świetnie sprawdzają w najtrudniejszym nawet terenie: w lesie, na dziurawych drogach, chodnikach, czy w pokonywaniu krawężników. Wąski rozstaw kół także wpływa na wysoką mobilność, wiec nawet klaustrofobiczne czasami alejki sklepowe nie będą już straszne, Zainstalowane amortyzatory niwelują ewentualne wstrząsy, co wpływa na spokojny odpoczynek dziecka. Ten, zapewnia dodatkowo ergonomiczny system regulacji oparcia wózka i podnóżka. Zagłówek zasymilowany jest z pasami, a ich swobodna regulacja pomaga zintegrować wózek z potrzebami rosnącego malca.

Z punktu widzenia opiekuna, regulowany, kilku stopniowy uchwyt zapewnia wygodę prowadzenia wózka osobom w każdym wzroście. Rama nie jest też przesadnie ciężka, co ułatwia wniesienie złożonego wózka na wyższe piętro. Złożyć go można zresztą bardzo łatwo i to jedną zaledwie ręką.

Wózki wielofunkcyjne Sadena charakteryzują się także najwyższą jakością materiałów. Tkanina jest wodoodporna, a gondola wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Wszystko to, poza aspektami praktycznymi, daje nowoczesny sprzęt, wyróżniający się także designem. Taki wózek to spora inwestycja, ale inwestycja w przyszłość, która służyć może dłuższy czas.

Czytaj również  Jak chronić dziecko przed słońcem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *